امروز : شنبه 5 فروردين 1396

اطلاع رسانی

 

همایش ها


برد اطلاعیه

 

 

 

عکس روز

همایش زیبایی شناسی تطبیقی معماری و موسیقی

همایش زیبایی شناسی تطبیقی معماری و موسیقی همراه با سوگ خوانی استاد حسام الدین سراج در واحد رامسر

به گزارش روابط عمومی، همایش زیبایی شناسی تطبیقی معماری و موسیقی همراه با سوگ خوانی استاد دکتر سیدحسام الدین سراج با حضور استادان، دانشجویان و کارکنان در سالن آمفی تئاتر واحد رامسر برگزار شد.


 

ادامه مطلب ...
رشد 70 رتبه ای دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر

رشد 70 رتبه ای دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر در نظام رتبه‌بندی جهانی وبومتریکس(Ranking Web of Universities)

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر، این واحد دانشگاهی در ویرایش ژانویۀ ۲۰۱۷ فهرست دانشگاه‌های برتر در نظام رتبه‌بندی وبومتریکس رشد 70 رتبه ای ملی و 2453 رتبه ای جهانی را تجربه کرده است. این رشد برای دانشگاهی که حدود ده سال قدمت دارد، قابل توجه است.

در این فهرست، دانشگاه علوم پزشکی تهران در رتبۀ اول ملی و ۴۷۸ جهان قرار گرفته است. پس از دانشگاه تهران(۵۱۴ جهانی)، دانشگاه‌های صنعتی شریف (۶۰۵ جهانی)، صنعتی امیرکبیر (۷۲۶ جهانی)، و تربیت مدرس (۷۸۹ جهانی) در رتبه‌های سوم تا پنجم ملی قرار دارند. دانشگاه هاروارد، استنفورد، ام.آی.تی.، کالیفرنیا برکلی و میشیگان پنج دانشگاه از ایالات متحده هستند که در رتبه‌های یک تا پنج نظام بین‌المللی رتبه‌بندی وبومتریکس قرار گرفته اند.

رتبه‌بندی وبومتریکس که در سال با دو ویرایش در فوریه و آگوست منتشر می‌شود، متشکل از یک پایگاه داده شامل ۱۵ هزار دانشگاه و بیش از ۵ هزار مرکز تحقیقاتی است که بر اساس شاخصی مرکب از چندین پارامتر تهیه شد. حجم اطلاعات موجود بر روی وب، قابلیت دسترسی و نسبت اطلاعات منتشر شده در وب به میزان لینک‌های برگشتی خارجی آن از جملۀ این پارامترهاست.

<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

منوی اصلی