امروز : جمعه 8 ارديبهشت 1396

اطلاع رسانی

 

برد اطلاعیه

 

 

 

عکس روز

گفتگو با خبر نگار روزنامه موج شمال

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر در گفتگو با خبر نگار روزنامه موج شمال و سایت خبرگزاری رامسر خبر گفت :

چشم انداز امید بخش برای ورود دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر

به عرصه بین المللی.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر اظهار کرد : موفقیت هر سازمان زمانی محقق میشود که چشم انداز روشنی نسبت به آینده داشته باشد و در مسیر این چشم انداز برنامه های خودش را بتواند عملیاتی کند .

دکتر علی خلخالی در گفت و گو با ایسنا مازندران گفت : در برنامه آینده دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر چشم انداز در مسیر تعالی  مستمر و اصلاح و بهبود شاخص های کیفی این واحد دانشگاهی در نظام آموزش عالی کشور سرلوحه تلاش های اجرایی قرار دارد. 

وی تصریح کرد : در سطح جهانی و ملّی موسسات ارزیابی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی وجود دارد و در کشور ما پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) کار ارزیابی نظام آموزش عالی را انجام میدهد و ما قصد ارتقا در شاخص های این موسسه را داریم

وی افزود : در سطح جهانی نظم رتبه بندی وبومتری نیز جزء هدف گذاری های آینده ماست تا بتوانیم در این نظام رتبه بندی هم ارتقا پیدا کنیم و برای نمونه در طول شش ماه گذشته با اقداماتی که انجام شد دانشگاه آزاداسلامی واحد رامسر توانست ۷۰ رتبه در این شاخص ارزیابی جهانی ارتقا پیدا کند. جهت تحقق این هدف به طور ویژه وب سایت جدید و سامانه استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر طراحی و به زودی رونمایی خواهد شد.

خلخالی گفت : برای رسیدن به این چشم انداز اقداماتی باید در واحد انجام شود که پیگیر آن هستیم.  مثلا با هدف اصلاح نسبت هیات علمی، برنامه هایی برای جذب هیات علمی در برخی از رشته های واحد پیش بینی شده است. ارتقای هرم هیئت علمی موجود نیز هدف گذاری شده است و هم اکنون در شرایطی هستیم که تعداد زیادی از مربیان تبدیل به استادیار خواهند شد و تعدادی از استادیاران پرونده های شان در حال آماده شدن جهت دانشیار شدن است و این موارد وجه متمایز کننده این دانشگاه نسبت به سایر موسسات آموزش عالی منطقه خواهد بود. 

وی تصریح کرد : دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر در رشته های کاملا حرفه ای فنی و مهندسی، هنر و نیز حسابداری و مدیریت متمرکز شده است و بصورت تخصصی در این رشته ها تا سطوح تحصیلات تکمیلی فعالیت می نماید.

ادامه مطلب ...
تقدیراز پیمانکار ساخت یادمان شهدای گمنام

تقدیراز پیمانکار ساخت یادمان شهدای گمنام

دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر

به گزارش روابط عمومی، طی مراسمی ازمهندس ایزک مهری نماینده شرکت سپندار دژ پیمانکاراحداث یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر با حضورحاج محمد حسین غلامی عضو شورای مشورتی استاندار مازندران در امور ایثارگران این استان تقدیر شد.

ساخت بنای یادمان شهدای گمنام واحد رامسر با زیر بنای 16 متر در بوستان دانشگاه  به مساحت 1000 متر مربع از سال 1393 آغاز و همزمان با برگزاری یادواره دو شهید گمنام دانشگاه  با حضور مسئولان و خانواده معظم شهدای شهرستان رامسر افتتاح شد.

 

دیدار نوروزی معاونین، استادان و کارکنان با رئیس

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر:

شرط رسیدن به موفقیت، تداوم در اجرای دقیق و به هنگام  قوانین و مقررات ابلاغی است .

دکتر علی خلخالی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر در دیدار نوروزی با معاونین، استادان ، مدیران و کارکنان بخش های مختلف این دانشگاه گفت : شرط رسیدن به موفقیت، تداوم در اجرای دقیق و به هنگام  قوانین و مقررات ابلاغی ست.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر، رئیس دانشگاه در این دیدار ضمن تبریک عید نوروز به کلیه همکاران، از تلاش ها و زحمات آنان که منجر به موفقیت های متعدد دانشگاه در سال گذشته شد، تقدیر کرد.

دکتر خلخالی در ادامه گفت : یکی از مهمترین موضوعاتی که  در اجلاس اخیر روسا درسازمان مرکزی مطرح شد، اجرای دقیق و منظم بخشنامه های ابلاغی و پیاده سازی نظم و انضباط کاری در واحد های دانشگاهی بود.

وی افزود : دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر برای سال 1396 با سرلوحه کار خود قرار دادن این رویه، تلاش خواهد نمود تا هدف هایی مانند ارتقا دانشگاه ازواحد کوچک به واحد متوسط ،  تاسیس هسته های فن آور وابسته به شرکت های دانش بنیان و تدارک زمینه  ورود این واحد دانشگاهی در عرصه فعالیت های بین المللی را عملیاتی نماید.  

دکتر خلخالی در پایان اظهار امیدواری کرد: با همت و تلاش شما همکاران و اساتید گرامی شاهد موفقیت های روز افزون دانشگاه باشیم و برای کلیه همکاران در سال جدید آرزوی موفقیت کرد.

<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

منوی اصلی