امروز : شنبه 5 فروردين 1396

اطلاع رسانی

 

همایش ها


برد اطلاعیه

 

 

 

عکس روز

دیدار با امام جمعه شهرستان رامسر

سرپرست، معاونان، مدیران گروه و مدیران بخش های مختلف اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج،باحجت‌الاسلام رضایی امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر در این دیدار ضمن تشکر از امام جمعه محترم رامسر و گرامیداشت هفته بسیج گفت : این یک سعادتی است که فردی به عنوان امام جمعه شهرستان رامسر انتخاب شده اند  که خودشان یک شخصیت دانشگاهی بوده و ما می توانیم در کنار شخصیت روحانی از تجربیات ایشان در زمینه های دانشگاهی بهره مند شویم  
حجت الاسلام رضایی در ادامه گفت : جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی یک جایگاه والایی است و مدیران و مسئولین باید بدانند قطعاً دانشگاه آزاد با ایجاد پوشش های علمی برای توسعه منطقه کمک بزرگی است . دانشگاه آزاد اسلامی باید به سمت کیفی سازی پیش برود و رویکرد آن باید بیشتر به سمت توسعه تحصیلات تکمیلی باشد. واحد رامسر رشته های کاربردی بسیار خوبی در زمینه فنی و مهندسی دارد .

ادامه مطلب ...
دریافت ژتون غذا

    

دانشجویان عزیز می توانند جهت دریافت ژتون غذا از شنبه لغایت چهارشنبه هر هفته از ساعت 14 الی 15 به امور فارغ التحصیلان، آقای جوربنیان مراجعه نمایند.

واحد رامسر نایب قهرمان مسابقات تنیس روی میز دانشجویان

کسب مقام دوم مسابقات تنیس روی میز دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران توسط واحد رامسر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دانشجویان محمد رضا ماهوریان ، رسول علیپور و نیما صباغ پور با سرپرستی هادی فاضلی توانستند در مسابقات تنیس روی میز دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران موفق به کسب مقام دوم شوند.

این دوره از مسابقات ورزشی که با حضور 8 تیم از تاریخ 22 لغایت 23 آبان ماه 1395  به میزبانی واحد ساری برگزار شد تیم های قائمشهر ، رامسر و ساری توانستند به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دهند .


 

<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

منوی اصلی