امروز : جمعه 8 ارديبهشت 1396

اطلاع رسانی

 

برد اطلاعیه

 

 

 

عکس روز

کارگاه آموزشی ارزیابی و تعیین عوامل کالبدی و فضایی

به مناسبت هفته پژوهش کارگاه آموزشی با موضوع (ارزیابی و تعیین عوامل کالبدی و فضایی موثر بر پیاده روی شهروندان)  با تدریس دکتر علی کاظمی از اعضای هیأت علمی واحد رامسر و حضور دانشجویان در سالن آمفی تئاتر این واحد برگزار گردید.آثر پیامدهای اقتصادی استانداردهای حسابداری

به مناسبت هفته پژوهش همایشی تحت عنوان (اثر پیامدهای اقتصادی استانداردهای حسابداری) با سخنرانی دکتر بهزاد نیک کار از اعضای هیأت علمی واحد رامسر و حضور دانشجویان در سالن کنفرانس این واحد برگزار گردید.

کارگاه آموزشی عصر کارگردان و بازیگری شرقی

ردپای جشنواره بین المللی یاس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر


 با حضور دبیر جشنواره بین المللی یاس و هنرمندان، مسئولان سینمایی و اهالی رسانه دو کارگاه اموزشی در واحد رامسر برگزار شد.

همزمان با برگزاری جشنواره بین المللی یاس در شهرستان رامسر ، دو کارگاه آموزشی با موضوع های (عصر کارگردان ) و (بازیگری شرقی ) در این دانشگاه برگزار شد. کارگاه عصر کارگردان با حضور هنرمندان سیروس الوند ، مهدی صباغ زاده ، یدالله صمدی ، محمد متوسلانی در سالن سینما و کارگاه آموزشی بازیگری شرقی با حضور هنرمندانی چون مجید مظفری و علی معلم  در سالن آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار شد.

 گفتنی است دپارتمان گروه هنر و سینما واحد رامسر ازچندی پیش آمادگی خود را برای همکاری در برگزاری این جشنواره اعلام نمود . سید مصطفی ابطحی قائم مقام اقتصاد سینما و معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی و سمعی و بصری و دبیر جشنواره وهیأت همراه در این مراسم حضور یافتند و در پایان از بخش های مختلف دانشگاه بازدید بعمل آوردند.  این رویداد فرهنگی تا روز جمعه ۲۶ آذر ماه در شهر رامسر ادامه خواهد داشت.


<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

منوی اصلی