امروز : شنبه 5 فروردين 1396

اطلاع رسانی

 

همایش ها


برد اطلاعیه

 

 

 

عکس روز

حضور واحد رامسر در جشنواره نماز و نیایش

حضور واحد رامسر در یازدهمین جشنواره نماز و نیایش (سجاده نور)

به گزارش روابط عمومی ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر با پرپایی غرفه آثار هنری با موضوع نماز در رشته های خطاطی ، نقاشی ، عکاسی و فیلم در یازدهمین جشنواره نماز و نیایش با عنوان سجاده نور شرکت نموده و در دو رشته خطاطی و نقاشی رتبه دوم و در رشته عکس توانست رتبه سوم را به خود اختصاص دهد .

نماینده واحد و مسئول ستاد اقامه نماز در خصوص جشنواره سجاده نور که به میزبانی واحد نور برگزار شد گفت : این جشنواره نسبت به سال های گذشته از سطح بالاتری برخوردار بوده و واحدهای دانشگاهی آثار متعدد و متنوعی را در رشته های مختلف به نمایش گذاشتند که در این جشنواره واحد که واحد رامسر توانست تعدادی از آثار اساتید ، دانشجویان و کارکنان را به نمایش گذاشته و در سه رشته حائز رتبه های برتر شود.

حجت الاسلام والمسلمین راستگو در ادامه گفت : در این جشنواره سه نفر از اعضای هیأت علمی گروه هنر دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر ، آقایان حسینی کومله داور آثار خوشنویسی ، رامین محمودیان داور آثار فیلم و عکس وخانم نمدیان پور به عنوان داور تحقیق و پژوهش آثار را مورد ارزیابی قراردادند.

مراسم اختتامیه این جشنواره با حضور دکتر نیازآذری دبیر  هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران جنا و روسای واحدهای استان در روز دوشنبه 15 آذر در واحد نور برگزار گردید.

تقدیر از دانشجویان نمونه

مراسم تقدیر از دانشجویان نمونه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر

به مناسبت 16 آذر روز دانشجو از دانشجویان نمونه  تحصیلی و فعالان فرهنگی و ورزشی با حضور اساتید ، دانشجویان و خانواده دانشجویان در سالن آمفی تئاتر این واحد دانشگاهی تقدیر شد.

در این مراسم معاون آموزشی ، دانشجویی و فرهنگی گفت :اهتمام به دانش اندوزی به همراه تربیت اسلامی ، هماهنگ با فطرت خداجوی آدمی و قرین با دین باوری و ایمان است و دو بال پیشرفت و تعالی آدمی را به همراه دارد.

دکتر پوربخشیان افزود : امروز روز ارج نهادن و تجلیل از مقام و منزلت دانشجو است . من از همه دانشجویان می خواهم که در دوران تحصیل مواردی از جمله ایجاد نشاط و شادابی  ، ایجاد آرامش توأم با ایمان ، ترویج و تقویت روحیه قانون گرایی و .... را رعایت نمایند.

ادامه مطلب ...
انتخاب رئیس انجمن آسایهل

دکتر حمید میرزاده رئیس هیات امنای انجمن آسایهل شد

با تصمیم هیات امنای انجمن آسایهل، دکتر حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برای دو سال آینده به عنوان رئیس این انجمن انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا دکتر حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برای دو سال آینده به عنوان رئیس هیات امنای انجمن آسایهل انتخاب شد.

با تصمیم هیات امنای آسایهل در جلسه‌ای که در کنار همایش آسایهل 2016 برگزار شد، میزبانی یکی از دو همایش این انجمن در سال 2018 بر عهده دانشگاه آزاد اسلامی گذاشته شد و هم‌چنین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان رئیس دو سال آینده این انجمن انتخاب شد.

مراسم نمادین تحویل ریاست انجمن از سوی خانم ادریس، رئیس دانشگاه یو‌پی‌ام مالزی و رئیس پیشین انجمن آسایهل برگزار شد و ادریس ریاست را تحویل حمید میرزاده داد.

<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

منوی اصلی