امروز : شنبه 5 فروردين 1396

اطلاع رسانی

 

همایش ها


برد اطلاعیه

 

 

 

عکس روز

یادواره دو شهید گمنام واحد رامسر

دومین یادواره دو شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر برگزار شد.

دومین یادواره دو شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر به همت بسیج دانشجوی و معاونت فرهنگی با حضور خانواده معظم شهدای مدافع حرم در این دانشگاه برگزار شد.

ادامه مطلب ...
نماینده شورای زنان فرهیخته مازندران در واحد رامسر

مشارکت نماینده شورای زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در کارگروه ساماندهی فضاهای شهری کانون مهندسین شهرستان رامسر

به گزارش روابط عمومی ، دکتر نرجس فلکیان عضو هیأت علمی تمام وقت گروه معماری و نماینده شورای زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در واحد رامسر به عنوان سرپرست در کارگروه ساماندهی فضاهای شهری کانون مهندسین شهرستان رامسر مشارکت دارد.

این کارگروه در واقع بازوی فکری شهرداری بوده و به عنوان مشاور طراحی سیما و فضاهای شهری در کنار شهرداری مشغول فعالیت می باشد. کارگروه ساماندهی فضاهای شهری که به پیشنهاد شهرداری تشکیل شده وظایفی از جمله  محافظت از بناهای با ارزش فرهنگي و تاريخي، ساماندهی فضاها و سكونتگاه‌هاي شهری، مشاوره در پیاده سازی پروژه‌هاي بزرگ عمراني، بهسازي و ایجاد جاذبه های گردشگری و توریستی را بر عهده دارد.

پروژه بازار ماهی فروشان از جمله بناهای منحصر به فردی است که بنا به در خواست شهرداری، شورای اسلامی و صنف ماهی فروشان شهرستان رامسر توسط کارگروه مذکور به سرپرستی دکتر فلکیان در حال اجرا می باشد و پیش بینی می شود در آینده به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری در این منطقه مورد توجه بازدید کنندگان قرار گیرد.

<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

منوی اصلی