امروز : جمعه 8 ارديبهشت 1396

اطلاع رسانی

 

برد اطلاعیه

 

 

 

عکس روز

اطلاعیه مهم

قابل توجه استادان و دانشجویان گرامی

به اطلاع می رساند با توجه به اطلاعیه اداره برق شهرستان در خصوص تعمیر پست برق دانشگاه در روز جمعه مورخه 10/11/95 ،امکان برقراری ارتباط با سامانه آموزشی و دانشجویی نمی باشد.

برگزاری نمایشگاه طراحی

برگزاری نمایشگاه طراحی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی دانشگاه، نمایشگاه طراحی دانشجویان گروه هنر دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر در گالری عکس این دانشگاه برگزار شد. در این نمایشگاه 40 اثر نقاشی به نمایش گذاشته شده که با استفاده از تکنیک های نقاشی شامل مداد رنگی٬ قلم فلزی ، ذغال و کنته بر روی کاغذ خلق شده اند.

بنا بر این گزارش دکتر سعدی پور و امینی نیا، روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان های تنکابن و رامسر و جمعی از استادان و دانشجویان از این نمایشگاه و آثار هنری بازدید نمودند.

بازدید روسای آموزش و پرورش از واحد رامسر

حضور روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان های تنکابن و رامسر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر، دکتر سعدی پور رئیس آموزش و پرورش شهرستان تنکابن و امینی نیا رئیس آموزش و پرورش شهرستان رامسر در این واحد حضور یافتند و از کارگاه ها ، آزمایشگاه ها و امکانات علمی و پژوهشی این دانشگاه بازدید نمودند و با ظرفیتها و پتانسیلهای این مجموعه دانشگاهی آشنا شدند.

در کنار این بازدید جلسه ای با حضور هیئت رئیسه دانشگاه در اتاق ریاست این واحد برگزار شد و در خصوص تعاملات و توسعه همکاری‌های مشترک بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

منوی اصلی