امروز : جمعه 8 ارديبهشت 1396

اطلاع رسانی

 

برد اطلاعیه

 

 

 

عکس روز

ارتحال حضرت آیت الله رفسنجانی

انا لله و انا الیه راجعون 

ضمن عرض تسلیت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رحمت الله تعالی علیه به اطلاع مي رساند کلیه واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 20 و 21 دیماه تعطیل اعلام می شود و کلیه امتحانات در این روزها توسط واحدهای دانشگاهی بعد از آخرین امتحان، برنامه ریزی شده و با اطلاع رسانی به دانشجویان برگزار خواهد شد.

روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد رامسر 

کانون جمعیت هلال احمر

نشست مشترک معاونت امور جوانان هلال احمر استان مازندران و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در راستای افزایش سطح تعاملات و همکاری های فی ما بین جمعیت هلال احمر استان مازندران و دانشگاه آزاد اسلامی ، نشست مشترکی با حضور خانم احمدی معاونت امور جوانان هلال احمراستان مازندران و شیروانی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رامسر در اتاق ریاست این دانشگاه برگزار شد.

معاونت امور جوانان در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های واحد رامسر در برگزاری مانورهای مختلف گفت: ظرفیت دانشجویی در هلال احمر بسیار مهم و ارزشمند می باشد. با توجه به توانمندی های علمی که در دانشگاه وجود دارد می تواند با تربیت نیروهای متخصص به جمیعت هلال احمر کشور و استان کمک زیادی نماید. واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در کنار سایر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در استان همکاری بسیار خوبی در برگزاری جشنواره های استانی و حتی کشوری دارند.

وی در ادامه گفت: جمعیت هلال احمرشهرستان رامسر این آمادگی را دارد با توجه به موقعیت جغرافیایی و توریستی بودن این شهرستان از بستر دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسربرای کاهش آسیب پذیری جامعه در زمینه های فرهنگی با نام کانون جمعیت هلال احمردانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر همکاری نماید.

دکتر علی خلخالی رئیس واحد رامسر ضمن تشکر از حضور خانم احمدی و آقای شیروانی و هیأت همراه با تأکید بر اهمیت نقش هلال احمر در ایجاد آرامش و پیشگیری در بحران، آمادگی کامل این دانشگاه را برای توسعه کانون هلال احمر با مشارکت دانشجویان اعلام نمود.

<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

منوی اصلی