امروز : شنبه 5 فروردين 1396

اطلاع رسانی

 

همایش ها


برد اطلاعیه

 

 

 

عکس روز

دریافت کارت امتحان

قابل توجه دانشجویان گرامی

بدلیل تغییر در شماره های صندلی، جهت دریافت کارت امتحان از روز سه شنبه مورخه 14/10/95 به سایت مراجعه نمایید.

نکته:

در صورتی که قبلا کارت دریافت نموده اید، مجددا به دریافت کارت اقدام نمایید.

پس از دریافت کارت، حتما جزییات کارت را بررسی و در صورت هرگونه مشکل به آموزش مراجعه نمایید.

**همراه داشتن کارت ورود به جلسه در روز امتحان الزامی است**


جهت دریافت کارت ورود به جلسه امتحان به سامانه آموزشی دانشجویی مراجعه نمایید.

                                                        

     اداره آموزش

جلسه با عوامل اجرایی امتحانات پایان ترم

امتحانات آخرین و مهمترین فعالیت و شاخص کیفیت سایر فعالیت ها در دانشگاه است .


به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر جلسه توجیهی با مراقبین و عوامل اجرایی امتحانات نیمسال اول 96-95  با حضور هیأت رئیسه ، مدیران گروه  و کارکنان در سالن کنفرانس این دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکترعلی خلخالی سرپرست واحد رامسر ضمن تقدير و تشكر از كليه استادان ، كاركنان بدليل تلاش و زحمات در كليه امورات واحد گفت: امتحانات و نحوه برگزاري آن بسيار حائز اهميت است و همه بايد طبق قانون و مقررات ، نظم، انضباط و تكريم ارباب رجوع، جلسات امتحان را به نحو احسن برگزار كنند. امتحانات یکی از مهمترین فعالیت های دانشگاه است در عین حال که آخرین کار است مهمترین کار هم به شمار می رود.

وی در ادامه افزود : امتحان موضوعی است که سایر امور را تنظیم می کند و کیفیت امتحان مشخص کننده کیفیت سایر فعالیت های ما در دانشگاه می باشد. همانطور که در فلسفه خلقت هم مهمترین موضوع امتحان الهی است . در سیستم آموزش عالی کشور ملاک سنجش عملکردها، امتحانات پایان ترم می باشد البته با توجه به اینکه هیچ کاری در دانشگاه بی اهمیت نیست ما مکلفیم برای امتحان اهمیت بسیاری قائل شویم .

معاون آموزشی، دانشجویی و فرهنگی واحد رامسر در ادامه به برگزاری امتحانات سالم تأکید و از تمامی عوامل اجرائی خواستند زمینه ای را فراهم آورند که دانشجویان محترم بتوانند با آرامش خاطر در جلسه امتحان حاضر شوند. هدف از برگزاری این جلسات هماهنگی جامع وکامل بین حوزه های آموزشی جهت ايجاد فضاي آرام و ساكت براي دانشجويان در زمان پاسخ به سوالات امتحان می باشد .

دکتر سمیه پوربخشیان در پایان نکاتی را به عوامل اجرایی یادآور شدند و گفتند: به همراه داشتن کارت ورود به جلسه امتحان و  کارت شناسایی برای دانشجویان الزامی بوده و از همکاران عزیز تقاضا دارم انشاا...  با رعایت نکاتی از قبیل حضور به موقع در حوزه های امتحانی، ممنوعیت استفاده از تلفن همراه در جلسه امتحان و ... شاهد برگزاری شایسته و موفق امتحانات در نیمسال جاری باشیم.

 

مسابقات والیبال دانشجویان در واحد رامسر

برگزاری مسابقات والیبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در واحد رامسر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر ، این دوره از مسابقات با حضور 10 تیم از واحدهای رامسر، تنکابن، چالوس، نور، آمل، بابل، قائمشهر، ساری، نکا و بهشهر به میزبانی واحد رامسر در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران این شهرستان به مدت 4 روز برگزار شد. تیم ها در 2 گروه سه تیمه و 1 گروه چهار تیمه با هم به رقابت پرداختند و 4 تیم تنکابن ، آمل، بابل و نور پس از پیروزی و کسب امتیاز مقابل حریفان خود به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند. در مرحله نیمه نهایی تیم تنکابن توانست با عبور از سد تیم آمل با نتیجه 2 بر 0 خود را به فینال مسابقات برساند و در مقابل تیم بابل با نتیجه 2 بر 0 تیم نور را شکست داده و حریف تیم تنکابن در مرحله فینال شد و در نهایت در یک بازی جذاب و نفس گیر تیم تنکابن با نتیجه 2 بر 1 مقابل بابل به پیروزی رسید و قهرمان مسابقات شد.

یاد آور می شود مسابقات مرحله نیمه نهایی با حضور مسئولین شهرستان ، حجت الاسلام والمسلمین رضایی امام جمعه و محمد آزاد فرماندار و رئیس هیأت والیبال شهرستان رامسر و پیشکسوتان این رشته برگزار شد.

<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

منوی اصلی