امروز : جمعه 8 ارديبهشت 1396

اطلاع رسانی

 

برد اطلاعیه

 

 

 

عکس روز

برگزاری نمایشگاه سلامت در واحد رامسر

افتتاح ایستگاه و نمایشگاه سلامت به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر

به مناسبت هفته سلامت نمایشگاهی با همت شبکه بهداشت و همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر از 2 تا 7 اردیبهشت 1396‌ در لابی آمفی تئاتر این دانشگاه در حال برگزاری است. در این نمایشگاه غرفه های پویش خطر سنجی سکته های قلبی ، مغزی و سرطان و غرفه ازدواج شاد مناسب پایدار ، خود مراقبتی با محوریت سفیر سلامت دانشجویی، مشاوره تغذیه در راستای سلامت و امنیت غذایی، صبحانه سالم با محوریت خود مراقبتی سازمانی سلامت محیط کار، سلامت روان با محوریت شعار سال زندگی سالم با نشاط و امید، اطلاع رسانی و مشاوره دارویی و اورژانس اجتماعی با همکاری دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی، پردیس بین الملل، اداره بهزیستی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر برای عموم به نمایش گذاشته شده است .

ادامه مطلب ...
کنفرانس بین المللی (HTSM 2017 ) ژاپن

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر عضو کمیته علمی

کنفرانس بین المللی ژاپن شد.

به گزارش روابط عمومی، دکترعلی خلخالی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر به عنوان عضو کمیته علمی کنفرانس بین المللی مدیریت هتلداری، گردشگری و ورزشی (HTSM 2017) برگزیده شد. این کنفرانس قرار است در  16-18  اوت سال 2017، در شهر توکیو ژاپن برگزار شود.

هدف اصلی HTSM 2017  ایجاد زمینه ای  برای پژوهشگران، دانشگاهیان، فعالان و نیز متخصصین  تجاری و  صنعتی از سراسر جهان جهت ارائه آخرین نتایج تحقیقات خود و فعالیت های توسعه ای در رشته های هتلداری، گردشگری، و ورزشی است. همچنین این کنفرانس فرصت مناسبی  برای  تبادل چهره به چهره تجربه ها و  ایده های جدید به ویژه در زمینه ایجاد کسب و کار و روابط پژوهشی و برای پیدا کردن شرکای جهانی برای همکاری های آینده فراهم می کند.

علاقه مندان به شرکت در این کنفرانس می توانند اطلاعات لازم را در سایت   htsm2017.globalconf.org  جستجو نمایند.

<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

منوی اصلی