امروز : سه شنبه 16 آذر 1395

اطلاع رسانی

 

برد اطلاعیه

 
 

عکس روز

انتخاب رئیس انجمن آسایهل

دکتر حمید میرزاده رئیس هیات امنای انجمن آسایهل شد

با تصمیم هیات امنای انجمن آسایهل، دکتر حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برای دو سال آینده به عنوان رئیس این انجمن انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا دکتر حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برای دو سال آینده به عنوان رئیس هیات امنای انجمن آسایهل انتخاب شد.

با تصمیم هیات امنای آسایهل در جلسه‌ای که در کنار همایش آسایهل 2016 برگزار شد، میزبانی یکی از دو همایش این انجمن در سال 2018 بر عهده دانشگاه آزاد اسلامی گذاشته شد و هم‌چنین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان رئیس دو سال آینده این انجمن انتخاب شد.

مراسم نمادین تحویل ریاست انجمن از سوی خانم ادریس، رئیس دانشگاه یو‌پی‌ام مالزی و رئیس پیشین انجمن آسایهل برگزار شد و ادریس ریاست را تحویل حمید میرزاده داد.

پیام تبریک دکتر میرزاده به مناسبت روز دانشجو

دکتر حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت بزرگداشت شانزدهم آذر، روز دانشجو پیامی صادر کرد.


به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا در متن پیام حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آمده است:

«سالگرد حماسه 16 آذر، یاد و خاطره دانشجویان دانشگاه تهران که با خون خود نهال مبارزه مردم ایران در راه استبدادستیزی و استقلال‌خواهی را آبیاری کردند، گرامی‌باد. به واقع 16 آذر سال ١٣٣٢ نقطه عطفی در تاریخ معاصر ایران محسوب می‌شود؛ شهادت دانشجویان در صحن دانشگاه آغازگر خروش ملتی بود که خواهان تعیین سرنوشت خود بودند و فداکاری این دانشجویان آگاه پس از دو دهه تلاش و ممارست با رهبری امام راحل به ثمر رسید و نظام استبدادی و شاهنشاهی فروریخت.

بی‌تردید 16 آذر را باید نماد پیوند دانش‌طلبی و آزادی‌خواهی دانست چراکه علم برخاسته از ایمان، ظلم و ستم مستبدان را برنمی‌تابد و امروز استقلال، آزادی و امنیت کشور مرهون فداکاری جوانان تحصیل کرده‌ای است که در دوران دفاع مقدس، دوران سازندگی و پس از آن راه را بر استعمار و استثمار ملت بستند. دانشجوی آگاه الگوی تمام‌نما و چشم بینای یک ملت است که باید نسبت به همه رویدادهای جامعه خود حساس و مسئولیت‌پذیر باشد، مسلما پررنگ‌تر‌شدن نقش جوانان در عرصه تصمیم‌گیری و تقویت بنیه علمی کشور آینده ایران اسلامی را تضمین می‌کند.»

در ادامه این پیام آمده است: «روسای همه واحدها و مراکز دانشگاه آزاداسلامی موظفند در چارچوب مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و بخشنامه مورخ 16/9/93 نسبت به حمایت از همه تشکل‌هایی که با رعایت مصوبات مذکور تشکیل شده‌اند، حمایت و پشتیبانی لازم را معمول دارند تا فضای دانشگاه آزاداسلامی با حضور تشکل‌های اسلامی سیاسی و دانشجویی پرنشاط‌‌‌تر و زمینه بیشتری برای بحث‌های آنها مخصوصا تقویت کرسی‌های آزاداندیشی فراهم و عنصر دانشجو به عنوان عنصر اصلی در دانشگاه تقویت و تکریم شود.

اینجانب با گرامیداشت مجدد، یاد و خاطره همه شهدای دانشجو، مخصوصا شهدای اخیر مدافعان حرم که بر علیه جریانات انحرافی تکفیری جهاد کردند، روز دانشجو را به همه دانشجویان به ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تبریک می‌گویم و امیدوارم جوانان ما که به حق گنجینه ارزشمند فردای ایران هستند با نشاط و مسئولیت‌پذیری برای رشد علمی، توسعه متوازن، رفع مشکلات و تقویت زیرساخت‌های کشور حرکت کنند.»

جلسه هماهنگی دومین سالگرد شهدای گمنام دانشگاه

جلسه هماهنگی یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر جلسه هماهنگی و برنامه ریزی به منظور برگزاری مراسم یادواره و همچنین افتتاح یادمان دو شهید گمنام واحد رامسر با حضور مسئولین ذیربط در سالن کنفرانس برگزار شد .

در این جلسه در خصوص فعالیت عملی کمیته‌های مختلف یادواره از جمله مکان برگزاری مراسم ، پذیرایی از مهمانان ، دعوت از مسئولین ادارات شهرستان ، اطلاع رسانی در سطح شهرستان ، دعوت از خانواده های معظم شهدای مدافع حرم و آذین بندی یادمان شهدای گمنام، تبادل نظر شد.

گفتنی است یادواره دو شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر23 آذرماه سال جاری به میزبانی این واحد برگزار خواهد شد.

<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

منوی اصلی

مناقصه ها و مزایده ها
همایشها و کنفرانسها