امروز : يكشنبه 30 آذر 1393

اطلاع رسانی

 

برد اطلاعیه

 
 

عکس روز

برگزاری اولین سمینار تخصصی حسابداری در دانشگاه
1393/09/29 ساعت 11:33:29

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر :همزمان با هفته پژوهش اولین سمینار تخصصی حسابداری با عنوان گزارشگری مالی در این واحد دانشگاهی برگزار شد . در این مراسم پس از قرائت قرآن ، دکتر علی وظیفه دوست رییس اداره پژوهش واحد رامسر ضمن خیر مقدم و تبریک هفته پژوهش از تمامی دانشجویان و اساتید به خاطر شرکت و استقبال از این سمینار تقدیر و تشکر نمود . سپس دکتر محمود صمدی به عنوان سخنران سمینار ضمن تشکر و قدرانی از زحمات جناب آقای نصیری مدیر گروه رشته حسابداری و اعضای انجمن علمی این رشته ، برگزاری این سمینار را حرکتی جدید در مسیر علم اندوزی برای دانشجویان معرفی کرد .

ادامه مطلب ...
برگزاری مراسم هفتم شهدای گمنام
1393/09/28 ساعت 15:56:12

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر : مراسم هفتم شهدای گمنام دانشگاه آزاد همزمان با اقامه نماز جمعه در مصلای شهرستان رامسر برگزار شد .

ادامه مطلب ...
برگزاری اولین دوره مسابقات خرپا ماکارونی و ساخت صندلی
1393/09/26 ساعت 14:58:56

همزمان با هفته پژوهش و یادواره استاد ارجمند مرحوم دکتر علی فلکیان اولین دوره از مسابقات خرپا ماکارونی و مسابقات ساخت صندلی کاغذی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر برگزار شد در ابتدا پس از قرائت قرآن توسط یکی از دانشجویان دانشگاه ، دکتر علی وظیفه دوست رئیس اداره پژوهش ضمن خیر مقدم و تبریک هفته پژوهش از تمامی دانشجویان ، کارکنان و اساتید به خاطر شرکت و استقبال از این مسابقه تقدیر و تشکر نمود و از دانشجویان خواست تا در زمینه علمی و پژوهشی فعالیت بیشتری داشته یاشند . وی در ادامه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر دارای اساتید برجسته و جوانی بوده که پتانسیل بالایی دارند و دانشجویان می توانند در فعالیت های علمی و پژوهشی از این اساتید کمک بگیرند . 

ادامه مطلب ...
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

منوی اصلی

مناقصه ها و مزایده ها
همایشها و کنفرانسها