امروز : شنبه 6 شهريور 1395

اطلاع رسانی

 

برد اطلاعیه

 
 

عکس روز

کاهش شهریه در اکثر رشته ها

کاهش شهریه واحد های دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران تا سقف 50 در صد

دکتر نیاز آذری ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با بیان اینکه تمام رشته محل های واحد های استان مازندران دارای مجوز هستند، گفت : دانشگاه آزاد اسلامی،  دانشگاهی بزرگ ودر مقیاس وارزش بین المللی است که با تصمیم کمیسیون دایمی هیات امنا و کاهش شهریه امکان تحصیل برای داوطلبان با شهریه کمترو ارایه تسهیلات به وجود آمده است.

وی گفت : کاهش شهریه واحد های دانشگاهی استان مازندران برای سال تحصیلی جدید تا سقف 50 درصد می باشد که در حقیقت با این مصوبه یک فرصت طلایی برای داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی وکارشناسی ( پیوسته ونا پیوسته ) به وجود آمده است.

 

ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس مرکز سنجش و پذیریش دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون نیمسال اول ۹۶-۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.


به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا،بهروز دانشیان، رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «همه متقاضیان رشته‌های بدون آزمون مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند از ساعت ۱۶ به بعد امروز دوشنبه ۲۵ مرداد با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی­­ www.azmoon.org در این رشته‌ها ثبت‌نام کنند.»

<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

منوی اصلی

مناقصه ها و مزایده ها
همایشها و کنفرانسها