امروز : شنبه 5 فروردين 1396

اطلاع رسانی

 

همایش ها


برد اطلاعیه

 

 

 

عکس روز

روابط عمومی
افتخار آفرینی دانشجو سیدسجاد ابطحی

دانشجوی دانشگاه آزاد رامسر در جشنواره بین‌المللی فیلم های ورزشی خوش درخشید.

سید سجاد ابطحی دانشجوی رشته کارگردانی سینما دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر موفق به کسب لوح تقدیر و زرین برترین فیلم این جشنواره شد.

آخرین جلسه هیأت رئیسه در سال 1395

آخرین جلسه هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر در سال 1395 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر، آخرین جلسه هیأت رئیسه واحد رامسر در سال 1395 با حضور مدیران گروه و مدیران اجرایی بخشهای اداری دانشگاه در سالن کنفرانس این دانشگاه برگزار شد.

در ابتدا دکتر خلخالی رئیس واحد رامسر، ضمن تشکر از تلاش تمامی همکاران در سال 1395، پیشاپیش فرا رسیدن سال جدید را تبریک گفت و مصوبات هفتاد و یکمین اجلاس و همچنین جلسه شورای روسای دانشگاه آزاد اسلامی استان را به حاضرین اعلام نمود. در ادامه معاونین پس از اعلام مصوبات جلسات اخیر شورای استان در اسفند ماه به ارائه گزارش از کارهای انجام گرفته توسط حوزه های مختلف در سال جاری پرداختند ، در این جلسه مواردی از جمله اجرای دقیق قوانین و مقررات، تاسیس شرکت های دانش بنیان، تشکیل هسته فناوری، انعقاد قراردادهای برون سازمانی، برگزاری کارگاه های آموزشی کوتاه مدت، جذب نخبگان، جذب دانشجویان خارجی و .... به بحث و تبادل نظر پرداختند.



22 اسفند بزرگداشت روز شهدا

برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا به مناسبت بزرگداشت روز شهدا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر، مراسم  پرفیض زیارت عاشورا روز (یکشنبه 22 اسفندماه 95 ) همزمان با روز بزرگداشت شهدا با حضور استادان و کارکنان در نمازخانه این دانشگاه برگزار شد.

مدعوین بعد از این مراسم، بر مزار دوشهید گمنام دانشگاه، حضور یافتند و ضمن قرائت فاتحه ، عطر افشانی و نثار گل، به مقام این شهدا ادای احترام کردند و یاد و خاطره آنها را گرامی داشتند.

 

<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

نتایج 1 - 8 از 135

منوی اصلی