امروز : پنج‌شنبه 27 آذر 1393

اطلاع رسانی

 

برد اطلاعیه

 
 

عکس روز

برگزاری اولین دوره مسابقات خرپا ماکارونی و ساخت صندلی
1393/09/26 ساعت 14:58:56

همزمان با هفته پژوهش و یادواره استاد ارجمند مرحوم دکتر علی فلکیان اولین دوره از مسابقات خرپا ماکارونی و مسابقات ساخت صندلی کاغذی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر برگزار شد در ابتدا پس از قرائت قرآن توسط یکی از دانشجویان دانشگاه ، دکتر علی وظیفه دوست رئیس اداره پژوهش ضمن خیر مقدم و تبریک هفته پژوهش از تمامی دانشجویان ، کارکنان و اساتید به خاطر شرکت و استقبال از این مسابقه تقدیر و تشکر نمود و از دانشجویان خواست تا در زمینه علمی و پژوهشی فعالیت بیشتری داشته یاشند . وی در ادامه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر دارای اساتید برجسته و جوانی بوده که پتانسیل بالایی دارند و دانشجویان می توانند در فعالیت های علمی و پژوهشی از این اساتید کمک بگیرند . 

ادامه مطلب ...
برگزاری مراسم سوم شهدای گمنام در دانشگاه
1393/09/24 ساعت 19:43:48

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر : مراسم سوم شهدای گمنام تدفین شده در این دانشگاه، روز دوشنبه 24 آذر ماه با حضور یادگاران دفاع مقدس و دانشگاهیان رامسری و عموم مردم در محل نماز خانه دانشگاه و در کنار قبور پاک این شهیدان برگزار شد. در اين مراسم پس از اقامه نماز ، عزاداران زيارت عاشورا را قرائت نمودند.

در ادامه پس از تلاوت قرآن کريم توسط يکی از دانشجويان ،دکتر جواد خلعتبری رئیس واحد رامسر ضمن تشکر از مردم شریف شهرستان ،مسئولین محترم ادارات ، دانشجویان ،کارکنان و اساتید دانشگاه گفت : خدا را شاکریم که به ما این لیاقت و توفیق را عنایت کرد که فضای علمی دانشگاه با معنویت و روحانیت شهدای گمنام معطر گردد .

 

ادامه مطلب ...
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

منوی اصلی

مناقصه ها و مزایده ها
همایشها و کنفرانسها