سیدفضلی: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تسهیلات ازدواج ۲۰ میلیونی دریافت می کنند

کد خبر: 844 تاریخ انتشار: 1400/10/4
رئیس صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از اعطای وام ازدواج دانشجویی ۲۰۰ میلیون ریالی به دانشجویان این دانشگاه خبر داد.
image

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، سیدهادی سیدفضلی رئیس صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه وام ازدواج دانشجویی ۲۰۰ میلیون ریالی دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت می‌شود، گفت: این امر در ادامه سیاست‌های حمایت اجتماعی و اجرای طرح‌های رفاهی و اعتلای فرهنگ حسنه ازدواج به‌عنوان یکی از راهبردهای سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی اجرا شده است.

سیدفضلی ادامه داد: صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به منظور تحقق این امر با بانک قرض‌الحسنه رسالت تفاهم‌نامه همکاری منعقد کرده است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس این تفاهم‌نامه تسهیلات قرض‌الحسنه تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال با نرخ ۲ درصد و مدت بازپرداخت ۳۶ ماهه به دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی که تاریخ ازدواج (عقد) ایشان بعد از ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ باشد، اعطا می‌شود.

سیدفضلی تأکید کرد: اعطای این وام هیچ‌گونه ارتباطی به تسهیلات ازدواج بانک مرکزی ندارد و دانشجویان علاوه بر امکان دریافت تسهیلات ازدواج از بانک مرکزی می‌توانند از این تسهیلات نیز بهره‌مند شوند و در صورتی که زوجین هر دو دانشجو دانشگاه آزاد اسلامی باشند به ازای به هر دانشجو قابل پرداخت است.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: تسهیلات مذکور صرفاٌ یک بار در طول دوران تحصیل به دانشجو اختصاص می‌یابد و دانشجویان متقاضی این تسهیلات می‌توانند درخواست خود را از طریق سامانه ساجد به نشانی (sajed.iau.ir) ثبت کنند.نظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد


    .

    عضویت در خبرنامه

    آمار بازدید       امروز: 1478    ديروز: 1807    اين ماه: 45244    تاکنون : 2821070