در دانشگاه آزاد اسلامی؛ نخستین دوره استاد حرفه‌ای برگزار می‌شود

کد خبر: 824 تاریخ انتشار: 1400/9/2
مرکز جذب و امور هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، نخستین مرحله دوره «استاد حرفه‌ای» را برگزار می‌کند.
image

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از دانشگاه آزاد اسلامی، مرکز جذب و امور هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، نخستین مرحله از دوره «استاد حرفه‌ای» ویژه اعضای هیئت علمی و اساتید حق‌التدریس دانشگاه آزاد اسلامی را برگزار می‌کند.

علاقه‌مندان به حضور در دوره «استاد حرفه‌ای» می‌توانند از امروز دوشنبه یکم آذرماه تا سه‌شنبه نهم آذرماه به سایت واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کرده و از طریق لینک http://sc.iauec.ac.ir/DepartmentInfo/۱۰۱۹ نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

دوره «استاد حرفه‌ای» در دانشگاه آزاد اسلامی طی ۳ مرحله برگزار خواهد شد که نخستین مرحله آن از چهارشنبه ۱۰ آذرماه تا چهارشنبه ۲۹ دی‌ماه ادامه دارد و مدت زمان دوره ۸ جلسه خواهد بود.

این دوره هر چهارشنبه از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی که در این دوره شرکت می‌کنند، تا یک هفته پس از جلسه آنلاین، فرصت دارند در کلاس به صورت آفلاین شرکت کنند.

گفتنی است؛ نحوه ثبت حضور و ارزیابی هر جلسه از طریق فرم الکترونیکی با ارسال لینک مخصوص آن به شرکت‌کنندگان انجام خواهد شد. گواهی پایان دوره برای اساتیدی صادر می‌شود که حداقل ۶ جلسه در کلاس‌ها شرکت کرده و در فرم هر جلسه حضور خود را ثبت کنند و در ارزیابی جلسات امتیاز موردنیاز را کسب کرده باشند. همچنین گواهی پایان دوره یک ماه پس از اتمام دوره توسط دفتر توانمندسازی و مهارت‌های کاربردی معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی صادر شده و از سوی دفاتر توانمندسازی واحدهای دانشگاهی قابل تحویل خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق پخش زنده سایت آپارات به نشانی https://www.aparat.com/iau_tavanmandsazi/live در کلاس‌ها حضور یابند.نظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد


    .

    عضویت در خبرنامه

    آمار بازدید       امروز: 666    ديروز: 1473    اين ماه: 55595    تاکنون : 2740140