دکتر طهرانچی: ملت ایران هیچ‌گونه توهین به حاکمیت ایران اسلامی را تحمل نمی‌کند

کد خبر: 787 تاریخ انتشار: 1400/5/23
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در واکنش نسبت به تصویر منتشرشده از سوی سفرای روسیه و انگلیس نوشت: در ادوار مختلف ملت ایران هیچ‌گونه توهین به حاکمیت ایران اسلامی را تحمل نکرده است.
image

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با انتشار عکس‌نوشته‌ای در صفحه اینستاگرام خود نسبت به تصویر منتشرشده از سوی سفرای روسیه و انگلیس واکنش نشان داد.

در این عکس‌نوشته آمده است:

«سفرا در ورود به کشورها باید به مطالعه تاریخ و فرهنگ آن ملت بپردازند و از آن درس بگیرند و به حساسیت‌های مردم واقف باشند. سفرا حلقه وصل دو ملت‌اند؛ لذا به این دو سفیر توصیه می‌کنم حداقل ریشه حوادث در روز ۲۲ بهمن سال ۱۲۰۷ و سال ۱۳۵۷ را مطالعه کنند. تاریخ نشان می‌دهد، ملت بزرگ ایران در ادوار مختلف در ربط با کشورهای دیگر هیچ‌گاه توهین به ملت و حاکمیت ایران اسلامی را تحمل نکرده است.
تصویر منتشرشده توسط سفارت روسیه در فضای مجازی که بلاشک برخلاف رویه دو کشور پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و اراده رهبران دو کشور همسایه در پایه‌گذاری همکاری سازنده مبتنی بر احترام متقابل است، عذرخواهی جدی و نه توجیه را می‌طلبد.»نظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد


    .

    عضویت در خبرنامه

    آمار بازدید       امروز: 226    ديروز: 1109    اين ماه: 7648    تاکنون : 2692193