اعلام جزئیات افزایش مدت زمان درخواست سنوات ارفاقی و معرفی دانشجویان مشمول

کد خبر: 769 تاریخ انتشار: 1399/11/1
رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، جزئیات افزایش مدت زمان درخواست سنوات ارفاقی و معرفی دانشجویان مشمول را ابلاغ کرد.
image

رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، جزئیات افزایش مدت زمان درخواست سنوات ارفاقی و معرفی دانشجویان مشمول را ابلاغ کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، بهروز طهماسب کاظمی رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل افزایش مدت زمان درخواست سنوات ارفاقی و معرفی دانشجویان مشمول را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان‌ها، رؤسای واحدها، مراکز آموزشی و آموزشکده‌های دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد.

در این دستورالعمل آمده است: به‌منظور تکریم دانشجویان مشمول وظیفه عمومی در دوران همه‌گیری ویروس کرونا، تفاهم‌نامه‌ای بین دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان وظیفه عمومی منعقدشده که بر اساس آن، مدت ارائه درخواست سنوات ارفاقی و مهلت معرفی و ثبت آن در سامانه، برای دانشجویان مشمول نظام‌وظیفه، از ۳ ماه به ۶ ماه افزایش پیدا کرد.

بر این اساس، استفاده از مهلت دوم معرفی برای مشمولان دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری (به‌شرط فارغ‌التحصیلی) برای ترم اول تا ۳۰ دی‌ماه و برای ترم دوم تا ۳۱ مردادماه، از سوی سازمان وظیفه عمومی اعلام شده است.نظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد


    .

    عضویت در خبرنامه

    آمار بازدید       امروز: 687    ديروز: 1473    اين ماه: 55616    تاکنون : 2740161