در دیدار دو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مطرح شد: می توانیم بسیاری از برنامه های سطح کلان را بصورت مشترک برگزار کینم.

کد خبر: 584 تاریخ انتشار: 1398/3/8
رئیس و معاونین دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن با هدف هم افزایی و ایجاد زمینه همکاری های مشترک با دکتر علیرضا یکرنگی ،رئیس واحد رامسر دیدار و گفتگو کردند.
image

رئیس و معاونین دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن با هدف هم افزایی و ایجاد زمینه همکاری های مشترک با دکتر علیرضا یکرنگی ،رئیس واحد رامسر دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی واحد رامسر، دکتر علیرضا یکرنگی در دیدار صمیمانه با رئیس واحد تنکابن گفت: اگر واحد های دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه های علمی و فرهنگی با هم همکاری داشته باشند این همکاری می تواند زمینه های پیشرفت آن سازمان را در منطقه فراهم نماید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رامسر بر نقش تاثیرگزار دانشگاه آزاد اسلامی در جهت دهی و ارتقاء فضای فرهنگی و اقتصادی شهرستان رامسر تاکید نمود و گفت: ایجاد اتحاد و همدلی بین این دو واحد دانشگاهی موجب افزایش همبستگی اجتماعی و بالابردن سطح تحصیلات و توسعه انسانی در منطقه می گردد.

یکرنگی خاطر نشان کرد: با توجه به پتانسیل های موجود در دو واحد می توانیم بسیاری از برنامه های علمی و فرهنگی مانند جشن فارغ التحصیلی ، یادواره شهدای گمنام ، همایش های کشوری را بصورت مشترک در سطح منطقه برگزار کنیم.

دکتر مشایخی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن در این دیدار ضمن تبریک انتصاب رئیس جدید واحد رامسر گفت: وظیفه دانشگاه آزاد اسلامی خدمت رسانی به مردم است. هرچه برنامه ها با کیفیت بهتری برگزار شود سبب رضایتمندی بیشتر از این مجموعه دانشگاهی خواهد شد و افزایش کیفیت تنها از طریق هم افزایی، همدلی و همکاری بیشتر واحد های دانشگاهی با یکدیگر حاصل می گردد.

مشایخی در خصوص اجرای برنامه های مشترک فرهنگی افزود: واحد تنکابن در آینده نزدیک میزبان برگزاری همایشی با عنوان علم و پژوهش در راستای اجرای گام دوم انقلاب در سطح استان مازندران خواهد بود و ما می توانیم در برگزاری این همایش در انتخاب اعضای کمیته فنی ، تبلیغات و ... از پتانسیل ها و امکانات واحد رامسر استفاده نماییم.

در پایان مقرر شد در راستای همکاری بیشتر بین دو واحد، جلسات مشترکی با حضور اعضای شورای فرهنگی واحد ها برگزار گردیده و یک برنامه کامل و جامع  برای سال 1398 تدوین شود.نظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد


    .

    عضویت در خبرنامه

    آمار بازدید       امروز: 812    ديروز: 1102    اين ماه: 1914    تاکنون : 2538841