سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی از جانباز مدافع حرم عیادت کرد

کد خبر: 446 تاریخ انتشار: 1397/7/3
دکتر طهرانچی از جانباز مدافع حرم و کارمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری عیادت کرد.
image

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه سفر یک‌روزه خود به استان مازندران که به منظور حضور در مراسم آغاز سال تحصیلی مدارس و دانشگاه‌ها صبح امروز در مدرسه سما واحد قائمشهر صورت گرفت، از مهدی سعیدی جانباز مدافع حرم و کارمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری عیادت کرد.

دکتر طهرانچی در این دیدار با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی، تجلیل و قدردانی از مدافعان حرم را وظیفه خود می‌داند، اظهار داشت: تکفیری‌ها می‌خواستند به حرم حضرت زینب (س) تعرض کنند همانطور که سالها پیش به حرم امیرالمؤمنین (ع) و دیگر ائمه معصومین (ع) حمله کردند. اما این بار با غیرت و بصیرت مدافعان حرم، تیرشان به سنگ خورد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: باعث افتخار است که در دانشگاه آزاد اسلامی میزبان ایثارگران و مدافعان حرم هستیم و به خود می‌بالیم که این دانشگاه تاکنون 60 شهید در راه دفاع از حرم اهل بیت (ع) تقدیم کرده است.

در پایان این دیدار، تابلوی یادبودی برای قدردانی از زحمات این جانباز مدافع حرم تقدیم وی شد.

گفتنی است مهدی سعیدی کارمند معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری است که از جانبازان دفاع مقدس بوده و سال 96 نیز در دفاع از حرم حضرت زینب (س) در سوریه مجروح شد.نظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد


    .

    عضویت در خبرنامه

    آمار بازدید       امروز: 213    ديروز: 1109    اين ماه: 7635    تاکنون : 2692180