برگزاری جشن انقلاب اسلامی در ایام الله مبارک دهه فجر در واحد رامسر

کد خبر: 327 تاریخ انتشار: 1396/11/18
جشن بزرگ انقلاب اسلامی شهرستان رامسر به مناسبت بزرگداشت ایام الله مبارک دهه فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر در محل سالن آمفی تئاتر این واحد دانشگاهی برگزار شد.
image

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، جشن بزرگ انقلاب اسلامی شهرستان رامسر به مناسبت بزرگداشت ایام الله مبارک دهه فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در محل سالن آمفی تئاتر این واحد دانشگاهی و با حضور جمع کثیری از مسئولین شهری، روسای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان، استادان ، دانشجویان و کارکنان واحد رامسر برگزار گردید.                 

در ابتدای مراسم حجت الاسلام دکتر علی راستگو ، مسئول امور فرهنگی دانشگاه ضمن تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و خیر مقدم به حاضرین در مراسم عنوان داشت: انقلاب شکوهمند اسلامی، یک انقلاب فرهنگی بود آرمان های والای انقلاب اسلامی که تجلی آن در افکار و اندیشه امام خمینی (ره) بود مهمترین آنها آرمان فرهنگی بود.

وی افزود: دیکتاتوری و سلطنت 2500 ساله شاهنشاهی فرهنگ غنی ایرانی اسلامی را به نابودی کشانده بود و باعث شده بود چیزی از احکام نورانی اسلام باقی نماند.

راستگو ضمن اشاره به رای 98 درصدی مردم در 12 فروردین سال 58 گفت: دومین آرمان انقلاب اسلامی، آرمان سیاسی است. جمهوری اسلامی ایران یک حکومت مردم سالار دینی است که برای اولین بار در بین کشورهای اسلامی ، منطقه و حتی کشور های جهان بالاترین تراز دموکراسی و دموکراتیک بودن را به منصه ظهور گذاشت.  

در ادامه دکتر گوهر رستمی رئیس کمیته دانشجویی شهرستان رامسر ضمن تشکر از هیئت برگزاری این مراسم، گزارشی از برنامه های اجرا شده این کمیته در ایام دهه فجر در شهرستان رامسر به حضار ارائه داد.

اين مراسم که با مشاركت و همكاري کمیته ی مشترک گرامیداشت دهه مبارک فجر مراکز آموزش عالی شهرستان رامسر، حوزه معاونت فرهنگي و پايگاه مقاومت بسيج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر برگزار شد با برنامه های متنوعی از جمله اجراي سرود انقلابي توسط گروه سرود، اهدا جوایز به نفرات برتر مسابقات ورزشی دهه فجر همراه بود.  

image
image
image
image
image
برچسب‌ها : پیروزی شکوهمند انقلاب - جشن انقلاب - حجت الاسلام راستگو - دکتر گوهر رستمی

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


    عضویت در خبرنامه

    آمار بازدید       امروز: 1339    ديروز: 1451    اين ماه: 7629    تاکنون : 1837573