پیام تبریک فرهاد رهبر به کارمندان دانشگاه آزاد به مناسبت روز کارمند

کد خبر: 192 تاریخ انتشار: 1396/6/4
دکتر فرهاد رهبر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، چهارم شهریور روز کارمند را به کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت.
image

پیام تبریک فرهاد رهبر به کارمندان دانشگاه آزاد به مناسبت روز کارمند

دکتر فرهاد رهبر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، چهارم شهریور روز کارمند را به کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، متن این پیام به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

خدا را شاکریم که فرصتی دست داد تا روز کارمند را به همکاران دلسوز و متعهد دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفته و از خدمات و زحمات ایشان تجلیل کنیم.

از آنجایی که داشتن نیروی انسانی متعهد و متخصص، از مهمترین و اثربخش‌ترین الزامات بالندگی و توسعه یک سازمان است، مسئولیت همکاران ما در دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از بزرگترین و اثرگذارترین نهادها در حوزه آموزش عالی که نقش خطیر تربیت و پرورش فرزندان این مرز و بوم در حوزه فرهنگی، آموزشی و پژوهشی را بر عهده دارد، دوچندان است.

اگر امروز دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است با درنوردیدن مرزهای دانش، جایگاه معتبری در مجامع علمی ملی و بین‌المللی کسب کند، همه این موفقیت‌ها در سایه تلاش و تعهد همکارانی صورت گرفته است که به عنوان سرمایه‌های اصلی دانشگاه با صداقت کاری و مسئولیت‌پذیری در جهت خدمت به دانشجویان و خانواده‌های عزیز آنان گام برداشته‌اند.

در حقیقت کارکنان و اعضای هیات علمی، دو بال اصلی رسیدن به اهداف عالیه دانشگاه، توسعه و تعالی سازمانی هستند که با پیوند منطقی و مستمر بین سرمایه‌های فکری و انسانی دانشگاه و سرمایه‌های ساختاری است که می‌توان به تحولات مثبت در چشم‌انداز روشن تنها دانشگاه مردمی جهان امید بست.

اینجانب با تبریک روز کارمند و آرزوی بهروزی و موفقیت برای همه همکاران گرامی، امید دارم با همکاری و همراهی یکدیگر، بتوانیم در مسیر رشد و اعتلای دانشگاه آزاد اسلامی و خدمت‌رسانی به جامعه کوشا باشیم.»

برچسب‌ها : پیام تبریک - دکتر رهبر - روز کارمند

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


    عضویت در خبرنامه

    آمار بازدید       امروز: 64    ديروز: 1843    اين ماه: 44106    تاکنون : 797244